google.com, pub-4785914861842946, DIRECT, f08c47fec0942fa0
3 TONYALI İL YÖNETİMİNDE
3 TONYALI İL YÖNETİMİNDE
İSTANBUL’DA BİR ARAYA GELDİLER
İSTANBUL’DA BİR ARAYA GELDİLER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
09 Ocak 2021 - Cumartesi 15:01 Bu haber 1738 kez okundu
 
- Haberi

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, AK Parti Tonya İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Dün akşam saatlerinde memleketi Tonya’ya gelen Milletvekili Cora, İlçe Başkanı Cafer Köroğlu, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları ile bir araya geldi. Cora, ardından Tonyalı hemşerilerinin taleplerini dinledi.

İlçe yöneticileri ile yaptığı toplantıda konuşan Cora, “İnşallah hep birlikte Tonya’mızı da Trabzon’umuzu da Türkiye’yi de 2023, 2053 ve 2071’lere taşıyacağız. Gelecek nesillere güzel miras bırakacağız. Sorunlarımızı torunlarımıza bırakmayacağız. Takip ediyorum; Tonya ilçe teşkilatımızla gurur duyuyorum. Sürekli yukarıya ivme çizen bir grafik oluşturuyorsunuz. Siyasetimizde gençlik kollarımıza ve kadın kollarımıza önemli görevler düşüyor. Gelecek nesilleri yakalamak için gençlik kollarımızın faaliyetleri bizim için çok önemli. Kadın kollarımız ise en önemli gücümüzdür. AK Parti’yi var eden, Recep Tayyip Erdoğan’ı güçlü kılan kadınlarımızın siyasette oluşturduğu gönül bağıdır.” dedi.

“Son yapılan anketlerde AK Parti yüzde 41’lerde gözüküyor. MHP yüzde 10,5 gözüküyor. Cumhurbaşkanımızın oyu da yüzde 53’lerde gözüküyor.“ diyen CORA, “İYİ Parti yüzde 9-11 arasında CHP’de ise küçük bir düşüş söz konusu. Ankara ve İstanbul’u kazandılar ama iyi bir belediyecilik örneği gösteremiyorlar. AK Parti Türkiye’nin en büyük partisidir.” ifadelerini kullandı.

Yapılan toplantıların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak açısından oldukça önemli olduğunu ve Teşkilatlardaki çalışmalarla AK Parti’nin güçlü olduğunu ifade eden Cora, Tonya’daki yatırımlara da değindi.

Yeni Devlet Hastanesi, Jandarma Karakolu, İskenderli Beşikdüzü yolu, Tonya çayırbağı yolu, Çevre yolu, Üniversite ve birçok yatırımı Tonya’ya kazandırdıklarını ifade eden CORA, “Yaptığımız yatırımlarla Tonya’nın çehresi değişti. Değişmeye de devam edecek. Betonlaşmayan yol kalmayacak.” dedi. CORA, ayrıca ilçe yöneticilerine emniyet binası için yer bulmaları halinde İlçe Emniyet Binasını yenileyebileceklerini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı